POPIS SLUŽBY

Investice do zateplení fasády je velice moudrým rozhodnutím hned z několika důvodů: zateplená fasáda ochrání obvodové stěny Vaší stavby proti vnějším klimatickým podmínkám, které jsou pro stavbu ne vždy příznivé a lze díky ní snížit tepelné ztráty o více než 50 %. Dobře zateplená fasáda dokáže zamezit pronikání hluku z okolního prostředí a zpříjemní tak pohodlí Vašeho domova v každém ročním období.

Prostřednictvím naší speciální techniky jsme schopni provést výpočet a stanovit graf rosného bodu. Rosný bod je teplota, při které je vzduch maximálně nasycen vodními parami a již nedokáže více vodních par absorbovat. Díky správnému stanovení tohoto bodu jsme schopni navrhnout vhodná opatření, která zamezí plesnivění zdiva pod zateplenou fasádou.

ČASTÉ DOTAZY

  • Jaká je záruka na poskytnuté služby?

    Záruku poskytujeme 36 měsíců na vše. Případné reklamace vyřizujeme zpravidla do 14 dní od nahlášení závady.

  • Je možné u Vás zajistit také stavební materiál?

    Ano, pro své zákazníky jsme schopni zajistit i vhodný materiál pro realizaci zakázky. S výběrem jim poradíme a doporučíme osvědčené výrobky.

  • Poskytujete také úklidové služby?

    Úklidové služby jsou již zahrnuty v cenové nabídce. Prostředí, ve kterém pracujeme, po sobě vždy řádně uklidíme a je možné ihned stěhovat nábytek zpět.

CENOVÁ NABÍDKA

Máte zájem o vypracování cenové nabídky? Neváhejte nás kontaktovat.

POŽÁDAT O NABÍDKU
© Copyright 2016, Stavby Hrnčíř. Všechna práva vyhrazena.