POPIS SLUŽBY

Postavíme Vám rodinný dům o jakém jste vždy snili. Dokážeme kompletně zrealizovat stavbu na klíč, ať už se jedná o dřevostavby, bungalovy, nízkoenergetické i pasivní domy. To vše včetně projektu, výkresů a vedení stavebního deníku. Provádíme kompletní stavební práce pro zákazníky v okolí obcích Tišnov, Předklášteří, Brumov, Drásov, Malhostovice, Čebín, Sentice a dalších.

Při volbě optimální konstrukce domu, jednotlivých prvků i při výběru různých materiálů je potřebné dodržovat několik důležitých zásad. S tím vším jsme Vám schopni pomoci. Orientujeme se v široké nabídce výrobků od různých dodavatelů v oblasti stavebnictví. O naše dlouholeté zkušenosti se s Vámi rádi podělíme při výběru vhodných materiálů a technologií pro stavbu Vašeho domu.

U nás se setkáte s profesionálními radami, které budou respektovat všechna Vaše přání a požadavky.

ČASTÉ DOTAZY

  • Jaká je záruka na poskytnuté služby?

    Záruku poskytujeme 36 měsíců na vše. Případné reklamace vyřizujeme zpravidla do 14 dní od nahlášení závady.

  • Je možné u Vás zajistit také stavební materiál?

    Ano, pro své zákazníky jsme schopni zajistit i vhodný materiál pro realizaci zakázky. S výběrem jim poradíme a doporučíme osvědčené výrobky.

  • Poskytujete také úklidové služby?

    Úklidové služby jsou již zahrnuty v cenové nabídce. Prostředí, ve kterém pracujeme, po sobě vždy řádně uklidíme a je možné ihned stěhovat nábytek zpět.

CENOVÁ NABÍDKA

Máte zájem o vypracování cenové nabídky? Neváhejte nás kontaktovat.

POŽÁDAT O NABÍDKU
© Copyright 2016, Stavby Hrnčíř. Všechna práva vyhrazena.